top of page

JESTEŚMY WŚRÓD FINALISTÓW

Na stronie https://finansoaktywni.pl czytamy: "Finaliści IX edycji konkursu edukacyjnego „Finansoaktywni: Podatki płacimy, korzyści widzimy” zostali wybrani. W tym roku uczestnicy stanęli przed wyzwaniem stworzenia krótkiego filmu poświęconego tematyce podatków. Uczniowie jak co roku zachwycili Kapitułę Konkursową swoją kreatywnością. Baśń o podatkach, teleturniej oraz program informacyjny to tylko kilka przykładów spośród 159 prac konkursowych. Przygotowane przez uczniów filmy były oceniane według kryteriów, takich jak m.in. staranność, pomysłowość oraz wskazanie obszarów życia codziennego, które są finansowane z podatków."


JESTEŚMY W DZIESIĄTCE NAJLEPSZYCH!!! Hanna Ankudowicz i Marta Kotlik przygotowały film o podatkach w formie teleturnieju "Jeden z wielu", który zachwycił jury.

GRATULUJEMY!!!


W nagrodę dziewczynki jadą na dwudniową wycieczkę do Warszawy w terminie 12-13 czerwca 2024 r. Podczas uroczystej gali w Ministerstwie Finansów będą miały okazję zaprezentować swój film i odbiorą nagrody, czekają na nie głośniki bezprzewodowe i smart bandy.277 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page