top of page

OFERTA SZKOŁY

Oferujemy bogaty program wychowawczy, a w nim szkolne imprezy takie jak: ślubowanie, dożynki, festyny integracyjne i festiwal piosenki, tydzień technologii, Mam Talent, Godzina Kodowania.


Zapraszamy dzieci do udziału w pracy szkolnego wolontariatu.


Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzi wykwalifikowana kadra pedagogiczna.


W naszej szkole dzieci uczą się języka angielskiego, hiszpańskiego oraz języka programowania. Uczymy przez przeżywanie, prowadząc zajęcia w szkolnym ogrodzie, laboratoriach: kulinarnych, krawieckich, robotycznych, językowych. Realizujemy treści dydaktyczne podczas bogatego programu wycieczek i zielonych szkół; uczestnicząc w różnego rodzaju warsztatach: teatralnych, w Akademii Filmowej, w zajęciach rozwijających talenty i zdolności polonistyczne, przyrodnicze, naukowe, matematyczne, historyczne, szachowe. Uczymy się z użyciem nowoczesnych technologii.


Oferujemy pomoc psychologiczno-pedagogiczną prowadzoną przez psychologa, pedagogów, terapeutów, socjoterapeutów, logopedów. Obejmujemy opieką świetlicową dzieci w godz. 6:45-16:15.


Przygotowujemy domowe obiady w nowoczesnej kuchni.


Oferujemy bogatą ofertę sportową, turystyczną, którą realizujemy podczas dodatkowych sks takich, jak koszykówka, piłka nożna, siatkówka, tańce. W naszej szkole działa Stowarzyszenie “Słoneczna Osiemnastka”, które organizuje dodatkowe zajęcia pozalekcyjne z bogatą ofertą dydaktyczno-sportową.


173 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page