top of page

PRZEZ DZIURKĘ OD KLUCZA, CZYLI CO ROBIMY PODCZAS LEKCJI (I)

Zaktualizowano: 5 dni temuPoznajemy biografię i twórczość Fryderyka Chopina. Rozwiązujemy quizy, sprawdzające naszą wiedzę

o kompozytorze. Słuchamy utworów F. Chopina i tworzymy własne, ruchowe improwizacje.Pracujemy z lekturami w niebanalny sposób. Lepimy, wycinamy i kleimy. Wszystko po to by profesjonalnie zaprezentować się na forum klasy i przedstawić swoją lekturniki.Gimnastykujemy się solo i w parach pamiętając o tym, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Poznajemy moc skipów A B C i magię przeplatanki.

 


 Inspirujemy się malarstwem starożytnego Egiptu.

 


Wykazujemy się logicznym myśleniem i umiejętnościami manualnymi w zabawach. Wykorzystujemy do nich logiczne układanki i matematyczne łamigłówki.

 


W ramach projektu BohaterON tworzymy plakaty, przebieramy się i przenosimy w czasie.

 Eksperymentujemy, wykraczamy poza schematy i twórczo rozwijamy.  Zamiast ograniczać się do podręczników, wykorzystujemy naszą wyobraźnię do tworzenia rozwiązań, rozgrywania scenariuszy i projektowania unikalnych światów. To umiejętność, która będzie cenna przez całe życie.

 


Wiemy jak to, co jemy wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie, kondycję fizyczną i stan psychiczny. Tworzymy własne menu, wspólne pieczemy bananowe babeczki bez cukru i mąki, a także przygotowujemy pyszne, truskawkowe galaretki.Szyfrujemy wiadomości, pobieramy odciski palców, używamy lup by lepiej im się przyjrzeć.  

 


Poznajemy tajniki pracy anestezjologa.

  
 

19 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page