top of page

PRZEZ DZIURKĘ OD KLUCZA, CZYLI CO ROBIMY PODCZAS LEKCJI (I)

Zaktualizowano: 25 lutPoznajemy biografię i twórczość Fryderyka Chopina. Rozwiązujemy quizy, sprawdzające naszą wiedzę

o kompozytorze. Słuchamy utworów F. Chopina i tworzymy własne, ruchowe improwizacje.Pracujemy z lekturami w niebanalny sposób. Lepimy, wycinamy i kleimy. Wszystko po to by profesjonalnie zaprezentować się na forum klasy i przedstawić swoją lekturniki.Gimnastykujemy się solo i w parach pamiętając o tym, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Poznajemy moc skipów A B C i magię przeplatanki.

 


 Inspirujemy się malarstwem starożytnego Egiptu.

 


Wykazujemy się logicznym myśleniem i umiejętnościami manualnymi w zabawach. Wykorzystujemy do nich logiczne układanki i matematyczne łamigłówki.

 


W ramach projektu BohaterON tworzymy plakaty, przebieramy się i przenosimy w czasie.

 Eksperymentujemy, wykraczamy poza schematy i twórczo rozwijamy.  Zamiast ograniczać się do podręczników, wykorzystujemy naszą wyobraźnię do tworzenia rozwiązań, rozgrywania scenariuszy i projektowania unikalnych światów. To umiejętność, która będzie cenna przez całe życie.

 


Wiemy jak to, co jemy wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie, kondycję fizyczną i stan psychiczny. Tworzymy własne menu, wspólne pieczemy bananowe babeczki bez cukru i mąki, a także przygotowujemy pyszne, truskawkowe galaretki.Szyfrujemy wiadomości, pobieramy odciski palców, używamy lup by lepiej im się przyjrzeć.  

 


Poznajemy tajniki pracy anestezjologa.

  
 

21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page