UMIEMY PŁWAĆ
- SP18 Elbląg
- 21 maj
- 1 minut(y) czytania
Uczniowie naszej szkoły, w roku szkolnym 2025/26, wzięli udział w podsumowaniu programu powszechnej nauki pływania. Zadaniem uczestników było przepłynięcie 25 metrów stylem dowolnym. Wszyscy uczniowie pomyślnie ukończyli zadanie i otrzymali pamiątkowe medale. Udział w programie był doskonałą okazją do rozwijania umiejętności pływackich, promowania aktywności fizycznej oraz kształtowania zasad bezpiecznego zachowania w wodzie.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

.png)



Komentarze