top of page

WOŚP 2024

Wielkimi krokami (28 stycznia) zbliża się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mottem akcji jest "Tu wszystko gra OK!". Cel 32. Finału WOŚP to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, więc tym razem pomagać będziemy dzieciom oraz osobom dorosłym, które w wyniku pandemii doświadczyły chorób płuc.


Nasza szkoła dołącza się do elbląskiego sztabu 12.01.2024, w godz. 17:00-19:00.

Wołamy graj razem z Orkiestrą!


Apel do całej osiemnastkowej społeczności, potrzebujemy:

- zaproszeń, bonów, kart podarunkowych,...

- fantów na aukcję, loterię, wypieków,...

- produktów do sklepiku (rękodzieło, piwniczka: soki, dżemiki, kompociki,...)


Prosimy o przygotowywanie stoisk klasowych i zapraszanie gości. Zapraszamy na scenę wośpową dzieci, rodziców Wszystkie Talenty, których w naszej szkole nie brakuje. Zbiórka wośpowych gadżetów NA START!!! - podpisane (aby wiedzieć komu wstawić punkty) zostawiamy w szatni u p. Ani lub wychowawców.


Siema!!!

Wiemy, że jak zawsze możemy liczyć na naszą Osiemnastkową Społeczność!

Jesteśmy pewni, że się uda!!!!

 

42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page