top of page

ZA NAMI DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

28.02.2024 szeroko otworzyliśmy naszą szkołę dla siedmiolatków i ich rodziców. Tuż przed 17:00 zaczęli się zjawiać nasi pierwsi goście. Każde dziecko otrzymało mapę, na której zbierało pieczątki potwierdzające wizytę w ciekawych bajkowych krainach. Po powitaniu gości przez Panią Dyrektor, rozpoczęła się część artystyczna pełna radości, wierszy Jana Brzechwy śpiewu i tańca, przygotowana przez p. Agnieszkę Borowiec.


Po zakończonym występie Siedmolatki udały się tajemniczych i niezmiernie ciekawych krain na warsztaty. Podczas dnia otwartego rodzice wraz z dziećmi zwiedzali sale lekcyjne, świetlicę, jadalnię, bibliotekę oraz salę gimnastyczną. Na pamiątkę wizyty w naszej szkole nasi mali goście otrzymali lapbook.


Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego dnia. Dziękujemy za obecność, uśmiech i poświęcony czas.


15 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page