top of page

ZIELONO NAM - ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ ŚW. PATRYKA

W poniedziałek odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Świętego Patryka. Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie plastyczno-językowym, polegającym na przygotowaniu obrazka skrzata i podpisaniu elementów jego ubioru w języku angielskim. Klasy starsze wzięły udział w konkursie wiedzy o Dniu Świętego Patryka. Uczniowie skanowali kody QR uzyskując w ten sposób dostęp do pytań historyczno-kulturowych. Ta forma sprawdzenia wiedzy bardzo im się spodobała. Dodatkowo, w kolorowym zakątku odbył się kiermasz słodkości przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Zielone babeczki, galaretki, bezowe lizaki i inne pyszności spotkały się z ciepłym przyjęciem całej naszej szkolnej społeczności.4 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page