CZAS POŻEGNAŃ
- SP18 Elbląg
- 1 dzień temu
- 1 minut(y) czytania
Ostatnie siedem dni. Ostatnie lekcje. Ostatnie dzwonki. Ostatnie kartkówki, odpowiedzi i rozmowy na szkolnych korytarzach. Ostatnie wspólne zdjęcia,
uśmiechy, żarty i chwile, które już za moment staną się wspomnieniami.

To także czas pożegnań.
Uczniowie klas ósmych rozkładają skrzydła i wyfruwają ze swojej szkoły, by rozpocząć nowy etap życia. Zabierają ze sobą wiedzę, doświadczenia, przyjaźnie i marzenia, które będą prowadzić ich ku przyszłości.
Uczniowie klas trzecich żegnają swoją wychowawczynię – tę, która nauczyła ich czytać, pisać, dodawać i odejmować. Tę, która cierpliwie prowadziła ich przez pierwsze szkolne kroki, otworzyła przed nimi pierwsze karty Wielkiej Księgi Nauki i zachęciła do jej dalszego czytania, odkrywania świata oraz poznawania siebie. Przed nimi kolejne rozdziały tej niezwykłej księgi. Niech będą pełne ciekawości, odwagi, przyjaźni i radości z odkrywania tego, co nowe. Bo szkoła to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy. To miejsce, w którym dojrzewają marzenia, rodzą się pasje i pozostają wspomnienia na całe życie.
.png)



Komentarze