top of page

FESTYN DYNI I ZIEMNIAKA 2023

Zaktualizowano: 6 sty

18.11.2023, sobota, a w naszej szkole ruch!!! To dziś, coroczn Festyn Dyni i Ziemniaka 2023. Dzień całej społeczności szkoły. Zapanowała radosna atmosfera zabawy.


Na gości czekało mnóstwo atrakcji pzygotowanych przez całą osiemnastkową społeczniość. Stoiska przygotowane przez naszych uczniów, nauczycieli i rodziców były pełne jestennych smaczności. Cukiereczkami dla podniebienia były domowe wypieki, owocowe szaszłyki, zupa dyniowa czy babka ziemniaczana. Zapach dyniowej kawy rozchodził się po każdym zakątku szkoły.


Na scenie odbyły się pokazy talentów dzieci: wokalne, teatralne i taneczne.


Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczyniło się, że było kolorowo, smacznie, kretywnie i spotkaniowo.
12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


bottom of page