top of page

MAJÓWKA 2026

W Elblągu obchody Święta Konstytucji 3 Maja mają wyjątkowo patriotyczny i uroczysty charakter. O godzinie 11:30 w Katedrze św. Mikołaja uczestniczyliśmy we mszy świętej w intencji Ojczyzny. Był to jeden z ważnych punktów Elbląskiej Majówki oraz lokalnych obchodów święta narodowego, który zgromadził mieszkańców miasta, przedstawicieli instytucji oraz poczty sztandarowe.

Z dumą zaprezentowaliśmy nasz nowy sztandar Szkoły Podstawowej nr 18, który stanowi symbol wspólnoty, tradycji i wartości, jakie przekazujemy naszym uczniom. Udział w tak podniosłej uroczystości był dla nas zaszczytem i ważnym doświadczeniem, budującym poczucie tożsamości narodowej oraz szacunku do historii.

Poniżej prezentujemy naszą wspaniałą młodzież, która godnie reprezentowała szkołę podczas obchodów. Ich postawa, zaangażowanie i powaga chwili są najlepszym dowodem na to, że pamięć o ważnych wydarzeniach historycznych jest wciąż żywa wśród młodego pokolenia.



Komentarze


bottom of page