top of page

NAGRODY ROZDANE

Wczoraj w SP 16 odbyła się uroczysta gala rozdania nagród zwycięzcom Ligi Młodych Humanistów i Ligi Młodych Matematyków. W obu konkursach wzięło udział 120 uczniów z elbląskich oraz okolicznych szkół. Wśród laureatów byli nasi uczniowie, którym serdecznie gratulujemy zwycięstwa


  • Marta Kotlik I miejsce w LMH i II miejsce w LMM

  • Jagoda Mianowska I miejsce LMH

  • Zuzanna Ekes II miejsce LMH

  • Anna Mazurek III miejsce LMH


Jesteśmy dumni z naszych uczniów!


Komentarze


bottom of page