NAGRODY ROZDANE
- SP18 Elbląg
- 17 kwi
- 1 minut(y) czytania
Wczoraj w SP 16 odbyła się uroczysta gala rozdania nagród zwycięzcom Ligi Młodych Humanistów i Ligi Młodych Matematyków. W obu konkursach wzięło udział 120 uczniów z elbląskich oraz okolicznych szkół. Wśród laureatów byli nasi uczniowie, którym serdecznie gratulujemy zwycięstwa
Marta Kotlik I miejsce w LMH i II miejsce w LMM
Jagoda Mianowska I miejsce LMH
Zuzanna Ekes II miejsce LMH
Anna Mazurek III miejsce LMH
Jesteśmy dumni z naszych uczniów!

.png)



Komentarze