top of page

PRZEZ DZIURKĘ OD KLUCZA, CZYLI CO ROBIMY PODCZAS LEKCJI (II)

Zaktualizowano: 25 lut

Starszaki, zainspirowane stylem gotyckim, wykonują witraże. Klasy młodsze, powoli żegnając się z zimą, tworzą płatki śniegu.

 


Hucznie obchodzimy Tłusty Czwartek i Dzień Pizzy. Pochłaniamy pączusie na czas; dostarczamy pizzę do klienta z pełnym poświęceniem, trzymając pudełko na głowie i dbając o zachowanie równowagi; projektujemy też własną pizzę, a prawdziwą zjadamy ze smakiem.Uczymy się przez zabawę. Tworzymy mini ryneczek, sprzedajemy i kupujemy; kodujemy online i offline; na angielskim powtarzamy słówka budując wieże, przyciągając się jak magnesy, uciekając przed pajączkiem; stawiamy też pierwsze pionki i figury w szachach.Odkrywamy tajemnice ludzkiego ciała. Każdy słyszał, że człowiek ma szkielet, serce, żołądek i płuca. Ale gdzie one się znajdują i za co są odpowiedzialne? To też warto wiedzieć!
"Klikamy z głową" Rozmawiamy o zagrożeniach jakie niesie za sobą nieodpowiednie korzystanie z sieci i urządzeń mutimedialnych oraz uczymy się radzenia sobie z cyberprzemocą.Bierzemy udział w lekcjach bibliotecznych i wypożyczamy nasze pierwsze książki. 14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page