top of page

PRZEZ DZIURKĘ OD KLUCZA, CZYLI CO ROBIMY PODCZAS LEKCJI (III)

Zaktualizowano: 25 lut

Poznajemy nasze miasto. Znamy wszystkie zabytki, historię miasta i legendy z nim związane.Składamy uroczyste ślubowanie. Będziemy czytelnikami na medal!Powoli kończymy zimowy sezon i nasze łyżwiarskie szaleństwa.Deklamujemy wiersze, dbając o właściwą dykcję i przekaz emocji. Pracujemy też z lekturą i przy okazji świetnie się bawimy. Poznajemy niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Zakładamy ulubione skarpetki na dłonie i zamieniamy je w pacynki, z których każda może o sobie opowiedzieć oraz wyjawić, za co jest lubiana przez swojego właściciela/ właścicielkę.Bawimy się korzystając z magicznego dywanu i popularnych planszówek. Łączymy nowoczesność z tradycją.


 

Rozwijamy się plastycznie i twórczo. Malujemy nitką, tworzymy akwarelowe abstrakcje, projektujemy, wycinamy i szyjemy, tworzymy instrumenty strunowe i wiosenne ozdoby do swoich gabinetów.W informatycznym #laboratorium_przyszłości praca wre! Jedni kręcą filmy poklatkowe. Piątoklasistom udaje się stworzyć naprawdę świetną animację. Starszaki za pomocą długopisów 3D tworzą podstawki do telefonu, pierścionki, breloczki... Pomysłowość naszych uczniów zaskakuje!!!Eksperymentujemy. Dzięki nurkowi Kartezjusza poznajemy działanie łodzi podwodnej. Sprawdzamy napięcie powierzchniowe wody. W pracowni chemicznej uczniowie klasy ósmej dowiadują się na czym polegają reakcje strąceniowe.Zmieniamy się dla Was i dzięki Wam. Kolorowe siedziska z katalogu talenciaków służą nam każdego dnia. Tym bardziej cieszą, że zdobyte wspólnym wysiłkiem całej Wspaniałej Społeczności SP 18 pod przewodnictwem Pani Doroty Życzkowskiej.

Walczymy z wykluczeniem menstruacyjnym dziewcząt. Wolontariuszki z Osiemnastki na bieżąco uzupełniają nasze różowe skrzyneczki.90 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page