top of page

W MARCU JAK W GARNCU

Zaktualizowano: 17 mar

Marzec upływa nam pod znakiem świętowania.


Obchodziliśmy Dzień Kobiet. Były kwiaty, drobne upominki, życzenia, quizy, wspólne wyjścia do kina

i pizzerii, a nawet ćwiczenia z samoobrony.Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy, w bibliotece szkolnej, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w grach i zabawach logopedycznych. Ćwiczenia oddechowe, poszukiwania rymujących się wyrazów, łamańce językowe nie sprawiły uczestnikom najmniejszych trudności.W ramach Dnia Liczby Pi nasi uczniowie uczestniczyli w konkursie szybkiego liczenia, tworzyli lapbooki, kolorowali i pozowali do wspólnych zdjęć.Marzec to również czas świętowania sukcesów naszych uzdolnionych uczniów. Nasi uczniowie zdobywają nagrody, puchary i wyróżnienia w wielu konkursach.


Uczennica klasy 8b, Zofia Pietkiewicz, zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim.


Uczniowie klasy 3b Leon Studzianek i Emilia Zielke wytańczyli pierwsze miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzierzgonia (Kat. 10-11 H).


W międzyszkolnym konkursie wiedzy, dotyczącym przemocy pt. "Szkoła-TAK, przemoc-NIE" wzięło udział 22 uczniów elbląskich szkół podstawowych. Naszą Osiemnastkę reprezentowały Anna Mazurek (6c) oraz Adrianna Piątkowska (6d). Obie uczestniczki zajęły bardzo wysokie lokaty: Ada - miejsce II, Ania - miejsce IV.Wszystkim naszym uczniom gratulujemy sukcesów! Jesteśmy z Was dumni!

11 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page